Kontakt


Ing. Lýdia Mikulcová

0949 877 049

lydia.mikulcova@gmail.com

Služba

Ponúkame ubytovanie a starostlivosť pre malý počet mačičiek. Osem veľkých kójí poskytne pre Vaše zvieratko pokojné, komfortné prostredie. Možnosť temperovania.

Kóje pre mačičky sú v suteréne murovanej chatky s oknami. Sú vybavené kobercami, ležadlom, vankúšom, záchodíkom, miskami na jedlo a vodu, pelieškami, škrabadlom. Samozrejme, že mačička iste privíta, keď ju u nás ubytujete s jej vlastným pelieškom, škrabadlom, miskami a krytým záchodíkom.

Na prevádzku hotela bolo vydané súhlasné stanovisko príslušných orgánov , a to miestneho úradu, veterinárnej správy a regionálneho hygienika.  

Váš názor nás zaujíma - Vaše námety uplatníme pri ďalšom vybavení ubytovacích priestorov.

 

V prípade záujmu Vám poskytneme informácie o mačičke a jej foto, resp. video počas pobytu u nás mailom, či SMS správou, alebo telefonicky (WhatsApp, Viber).

 

Nevyhnutnou podmienkou ubytovania zvieratka v našom hoteli je bezchybný zdravotný stav mačky bez vonkajších aj vnútorných  parazitov (odčervenie) a  vykonané očkovania. Mačička musí vedieť používať toaletu.

Očkovanie proti besnote, mačacej nádche, mačacej leukémii , parvoviróze a panleukopénii musí byť vykonané v termíne , aby bolo v čase ubytovanie u nás účinné. Vykonané očkovanie dajte zaznamenať do očkovacieho preukazu mačičky. Preukaz ostane spolu s mačičkou u nás.

Dospelé zvieratká  -  od 6. mesiacov musia byť sterilizované.

Pri nástupe vyplníte prihlasovací formulár, v ktorom uvediete aj špecifické požiadavky na starostlivosť o Vašu mačičku .

Upozornenie: V prípade potreby celodenného vykurovania v chladných/zimných mesiacoch je hotel v prevádzke pri ubytovaní minimálne 4 mačičiek. 

 

Prosím, aby ste na miesto ubytovania spolu so zvieratkom v prepravke priniesli:

 

- Očkovací preukaz.

- Ak chcete obľúbený peliešok,  prikrývku, hračky, misky na vodu a krmivo . Sú tiež k dispozícii v mieste ubytovania.

- Obľúbenú stravu – ak majiteľ žiada, aby táto bola podávaná.

- V priestoroch ubytovania sú k dispozícii záchodíky .